Sunday, February 26, 2012

TIMEOUT DERGİSİNİN EN RENKLİ YAZARI RENEE AMES VE ASLI JAKCSON'NIN ISTstyle PARTİSİNDEN KARELER.


Cuma gecesi W hotel'de  düzenlenen ISTstyle partisinde Aslı JACKSON ciddi bir sınav verdi. Aslı  çok iyi bir şekilde üstesinden de geldi diyebilirim,gerek koleksiyonundan şeçtiği özel parçalarla salon girişinde güzel ve etkili bir welcome  sunumu yaparak bizleri karşıladı.Aslı'nın sahnede  an ve an tasarladıgı özel elbise show'u , extra hazırlandığı canlı performansı ve şarkısı ''Bla Bla Bla'' herkes tarafından beğenildi ve uzun süre alkışlandı.Aslı Jackson'a Cezayir (fransız)sokagından, atölye ve showroomları karşılıklı olan komşusu Cemil IPEKCİ geceye katılarak Aslı'yı yanlız bırakmadı.Timeout English dergisinin Türkiye'de yaşayan en renkli karakterdeki yazarı Rene AMES tarzı ile ve organizasyona kattıklarıyla internasyonel bir Gurme oldugunu bir kez daha herkese gösterdi.Ben de bu organizasyonda stilleriyle ve enerjileriyle öne çıkan davetlilerin fotoğraflarını çekerek blog'um da sizinle paylaşmak üzere partide offical blogger olarak yer aldım.

3 comments:

 1. Çok iyi gözlemlenmiş ve çekilmiş kareler, party.nin bütün renkliliğini aynen yansıtmayı başarmış fotoğraflar - tebrikler!

  ReplyDelete
 2. Çok başarılı resimler! Ümit, ben de o party deydim ve Rene ile çekilmiş birkaç pozum var ama siz mi çektiniz emin değilim. Üzerimde kısa kollu kısa mavi bir elbise vardı (ve kırmızı ruj :)
  acaba çektiğiniz kareler arasında var mı? Teşekkürler

  ReplyDelete
 3. MERHABA ÜMİT ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM PAYLAŞMAK GÜZEL DEVAMINI DİLİYORUM SEVĞİYLE SELAMLIYORUM

  ReplyDelete