Sunday, April 21, 2013

SİSUS HOTEL/ AŞK TATİLE ÇIKYOR.

Seyahatlerimi ve beğendiğim otelleri sık sık paylaşıyoruz sizlerle.Çünkü moda sadece tekstilden ibaret değil ve her sektörde trendler aynı şekilde renk değiştiriyor.
Akademik eğitimim ,Ege Ünv.Otel yöneticiliği bölümü olduğu için seyahatlerimi ve yorumlarımı  aktarırken uzman biri olarak sizlere faydalı olacağını düşünüyorum.
Bu haftasonu için kafa dinlemeye geldiğim Çeşme/Dalyanköy'de daha ilk açıldığı yıllarda kaldığım Sisus Hotel'i tekrar denemek istedim.
Sisus Hotel 9.sezonunda daha profesyonelce ve yepyeni hizmet anlayışıyla kapılarını bu sezon misafirlerine bu hafta itibariyle açmış bulunmakta.
Feng-shui ve Reiki'nin huzur ve pozitif enerjisiyle yüklü 65 oda ve genel mekanlar,hayal gücünün bittiği yerde Sisus Hotel başlar dedirtecek bir atmosfere sahip.
Resepsiyonda sizi güleryüzüyle karşılıyıp kaydınızı yapan görevlinin uzattığı oda anahtarı ile Sisus hotel felsefesinin derinliğini fark etmemek mümkün değil;bir çizginin dairesel hareketinden oluşan anahtarlık Zodiac(retro)takım yıldızının dizilişinden esinlenilmiş.
Yaşam felsefenizin açılımını da vurgulayan anahtarlık pozitif bir bakış açısıyla düz bir çizgi halinede gelebiliyor,bu düz çizgi otele girişinizde siyah bir hat halinde size yol gösteriyor ,aynı çizgi odalarda da devam ediyor ve yine Retro'yu genel mekanlarda ve yönlendirmelerde de simgesel olarak görüyorsunuz.
Asansörden çıktınız,karşınızda tek bir iskemle ve kırmızı renkli LOVE yazılı ağaçtan oyma bir sehpa.Akla gelen''neden çift sandalye yok''sorusunun yanıtı ise basit...SEVEN BEKLER ve sadece bir kişidir bekleyen çünkü iki kişi seven bir araya gelince AŞK olur...
Şimdi neden yazımın başlığını AŞK TATİLE ÇIKIYOR koydum anlıyorsunuzdur.

Çeşme ve bölgesi şifalı termal suları ile meşhur bildiğiniz üzere bu nedenle Sisus Hotel'in H2O SPA Center'ını muhakak denemenizi tavsiye derim.
Bir çok otelde mevcut olmayan bir donanıma sahip H2O Wellness
Detox programı/Tonic programı/Relax programları ile hayatın ritmine mola vererek mükemmel bir hizmet alabilirsiniz.

Bu arada unutmadan siz sevgili takipcilerim için 4 mayıs /7 haziran arası  herşey dahil, haftaiçi tatil düşünenler için çok özel bir fiyat aldım .
Çift kişi standart oda Herşey dahil :160 TL
Single(tek) tatil düşünler için fiyat farkı var bu belirtmek isterim.

Ayayorgi ve KafePİ beach clubların açılışı ile otel'den  saat başı  shuttle servisi olacak.Otel müşterilerine giriş,sezlon ve şemsiye ücretsizdir.
Blog takipcilerim için yapılan bu özel indirim için Otel yöneticilerinden Didem Tiyanşan'a bir kez daha teşekkür ederim.

ŞİMDİ hep beraber Sisus Hotel'de bir tur atmaya ne dersiniz???

Fotoğrafların tamamını ben kendim çektim çünkü her zaman benim penceremden bir tur atın isterim.Daha fazla fotoğraf ve ayrıntı isterseniz eğer www.sisushotel.com 'dan dilediğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
Reservasyon yaparken veya bilgi alırken umittemurcin.blogspot.com'dan aradığınız muhakak belli edin ki indiriminiz geçerli olsun.
AŞK dolu bir tatil geçirmenizi diliyorum...

0 yorum:

Post a Comment