Saturday, May 18, 2013

MARINA BOGACHEVA

Takvimimde çok önceden planladığım 17-19 mayıs tarihine denk gelen haftasonumu,Bodrum WOW Resort'te geçirmek için uzun zamandır heyecanlıydım.
Herkesin yakından tanıdığı Tıpa Tıp Show grubunun kurucusu Besim Kazado ,çok değer verdiğim bir büyüğümdür.
Senelerdir show dünyasında zirvede kalmayı başaran nadir isimlerdendir kendisi,dünyaca ünlü bir müzikali ekibi ile Bodrum WOW Resort otelde ilk defa sahneleyeceği galaya davet etti beni kendisi.

Otelimiz tek kelime ile mükemmel.
Herşeyden önemlisi muhteşem bir hizmet söz konusu , bunlara ilave olarak Besim bey'in hazırladığı showlar ile WOW Resort , Bodrum'un en gözde oteli durumunda.
Sahne showlarını izlerken çok sık gözüme takılan ve inanılmaz yetenekli bulduğum bir bayanı sordum Besim Bey'e ve kendisi beni Marina Bogecheva ile tanıştırdı.
Bogecheva'yı tanıdıkça ve diğer yeteneklerini öğrenince, bugünkü post'tumda kendisine yer vermeye karar verdim.
Marina Bogecheva ,29 yaşında Rus bir model bunun yanı sıra oyunculuk ,koreograflıkta yapmakta.
Dans eğitimine 5 yaşında , modellige ise 14 yaşında başlamış Bogecheva.Rusya'da 16 yaşında Miss.Reklam güzeli seçildikten sonra kariyer basamaklarını hızlı tırmanmaya devam etmiş.
Üniversite eğitimine devam ederken ,bir yandan da tiyatro ve dans alanında uzmanlaşmış Bogecheva .
Rusya'nın dünyaca ünlü eserlerinden Anna Karenina'nın hayatının sahnelendiği tiyatro oyununda Karenina karakterini canlandırarak yeteneğini bir kez daha ortaya koyma fırsatını bulmuş.
Tatilleri sırasında Türkiye'yi daha yakından tanıyıp ,hayatına ülkemizde devam etmek istediğine karar vermiş.
Japonya'daki anlaşmalı modellik ajansında özel izin alarak Antalya'ya yerleşmiş ve daha sonra Tokyo-Antalya ,Antalya-İstanbul , Antalya - Moskova trafiğinde 2 yıl gidip gelmiş sonra ülkemizde temelli yaşamaya karar verdikten sonra Antalya'da ev alarak oraya yerleşmiş.
Uzun yıllardır Besim Kazado'nun ekibinde Koreograf olarak görev yapmakta ve modelliği sürdürmekte olan Bogecheva'nın en büyük hayali Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte bir Türk sinema filminde rol almakmış.
Ben kendisini yakından tanıma fırsatı buldum ve şunu çok net ifade edebilirim ki güzelliğinin yanı sıra çok yetenekli olan Bogecheva'nın böylesi bir rolü alması durumunda ,aktiristliği ile rolünün hakkını tam anlamı ile vereceğinden eminim.

Bogecheva 'ya Türkiye'deki kariyerinde başarılar diliyorum.
Besim Kazado'ya daveti için bir kez daha teşekkür ediyor , o muhteşem enerjisi ile bir çok yeni projeye imza atmasını sabırsızlıkla bekliyorum.
Bu arada Kazado'nun Yeni Asır gazetesindeki yazılarını takip etmenizi şiddetle öneririm.
Herkesin muhteşem bir haftasonu geçirmesi dileklerimle size veda ediyorum.
Sevgiler...

0 yorum:

Post a Comment