Wednesday, July 10, 2013

BLOGGERBAZAAR VOL.2 ESTİ GEÇTİ

BLOGGER BAZAAR'A YAZA MERHABA DEDİ 

 Selin Çetinkaya, Gözde Usta ve İlknur Şener'in başlattığı Blogger Bazaar serüveninin ikinci ayağı, 30 Haziran Pazar günü Taksim KafePi-Curcuna'da Mizu.com ana sponsorluğunda alışveriş tutkunlarıyla buluştu.  Özellikle sosyal medya üzerinden büyük ilgi gören etkinlik bu kez, yepyeni 11 blog yazarının standına ev sahipliği yaptı. Bayan Mor, His Wardrobe, Love Without A Cause, Lunapark Queen, Oh Happy Studio, Onurollstyle, Oyita, Rococosh, Rookie Icon, Ümit Temurçin ve Tuğçe Dadandı'ya ait ikinci el ürünler ve eşsiz tasarımların uygun fiyatlarda satışa sunulduğu gün, blog takipçilerinin yanı sıra farklı sektördeki pek çok kişiyi buluşturdu. 

 Kozmetik devi MAC'ten, sosyal medya üzerinden makyaj eğitimleri hediye edilmesiyle başlayan Blogger Bazaar heyecanı, misafirler için alanda hazır bekleyen makyaj artisti Tevfik Bozdağ'ın profesyonel uygulamalarıyla devam etti. 

 Taze el yapımı ürünlerin adresi Lush'ın doğal dünyasına cilt dostu marka BioDerma'nın eşlik ettiği günde, misafirler mis kokuları eşliğinde alışveriş tadına vardı. 
 Erkek blog yazarları ve takipçilerine özel hediyeler sunan Kiğılı, yeni sezondan en dikkat çekici kıyafetlerini Blogger Bazaar'da hedef kitlesiyle buluşturmanın coşkusunu yaşadı. Dünyanın dört bir yanındaki blog'lara ve yaratıcı insanların işlerine yer veren yeni gençlik dergisi 'Postkolik'in tanıtıldığı alışveriş etkinliğinin görsel şovunuysa, Curcuna'nın kendine özgü dekorasyonu ve Miss Cookiess'in ilk etkinlikten tadı damaklarda kalan cupcake'leri üstlendi. 


Ümit Temurçin standından alışveriş yapan ilk 25 kişi,sponsorum Erkek giyim markası Pointback'ten bir birinden şık tişört hediye kazandılar.

 Moda ve tasarımın iç içe geçtiği bu eğlenceli günün diğer sürprizleriyse, ana sponsor Mizu.com'un alışveriş yapanlara özel hazırladığı armağanlar ve genç ve özgür tasarım anlayışıyla tanınan Miss Poem'in hediye çekleri oldu. 


 Yaklaşık 300 kişinin katılımıyla gerçekleştiği Blogger Bazaar Vol.2'nin bir sonraki durağını heyecanla bekliyoruz.

1 comment: