Monday, April 14, 2014

SEPHORA "THE BEAUTY WEEK" ETKİNLİĞİ @İSTİNYEPARK

Sephora, kulvarındaki tarzı ve ürün yelpazesi  ile global olarak en başarılı bulduğum  markaların başında geliyor.
Geçen ayın sonunda gerçekleşen  "The Beauty Week" etkinliği davetlisi olarak bende o gün oradaydım. 
Etkinliğin  içeriğini ve detayları aşağıda bulabilirsiniz. 


Güzellik tutkunlarının vazgeçilmez haz noktası Sephora, moda haftalarından esinlenerek yarattığı “The Beauty Week” etkinliğinin ikincisini İstinye Park Sephora mağazasında gerçekleştirdi. InStyle Türkiye sponsorluğunda, tasarımcı Meltem Özbek, Make Up For Ever ve Bumble and bumble katkılarıyla gerçekleşen etkinlikte, çanta tasarımlarıyla dikkat çeken ünlü tasarımcı Meltem Özbek, mini bir defile gerçekleştirdi.


Kozmetik ve modanın bir bütün olarak sunulduğu davette, profesyonel makyaj markası Make Up For Ever’ın make-up artistleri katılımcılara sezon makyajı uygulaması yaparken, bu çarpıcı makyajlar Bumble and bumble ürünleriyle HANDE&HALUK kuaför salonu saç uzmanları tarafından şekillendirilen saçlarla taçlandı. 


Modacı Meltem Özbek’in tasarımlarıyla renklenen etkinlikte, InStyle dergisi güzellik editörleri de sezonun en trend güzellik ipuçlarını Sephora severler ile paylaştı. Yoğun bir ziyaretçi katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, moda ve güzelliğe dair görsel bir şölen yaşandı.


Sephora'nın erkek kozmetik ürünleri ve parfüm yelpazesini oldukça başarılı buluyorum ve severek alışveriş yapıyorum. 

Anlıyacağınız üzere biz beyler içinde onlarca bakım ürün alternatifi de  mevcut sephora mağazalarında, en yakın lokasyondaki bir mağazaya uğrayın derim.

Bir sonraki kozmetik ve bakım ile ilgili post'um için Sephora mağazasında özel bir çekim yapmak üzere planlama yaptım bile:)))))

Takipte  kalın....

0 yorum:

Post a Comment