Wednesday, July 15, 2015

EMRE ERDEMOĞLU - MBFWB S/S 2016 DEFİLESİ

 

 

EMRE ERDEMOĞLU PENGUIN

 

KOLEKSİYONUNU GÖRKEMLİ BİR DEFİLE İLE TANITTI

 

Ünlü tasarımcı Emre ErdemoğluMercedes Benz Fashion Week  Berlin İlkbahar/Yaz 2016kapsamında “PENGUIN” adını verdiği, yeşil ve pembenin, mor ile buluştuğu 2016 Yaz koleksiyonunu muhteşem bir defile ile tanıttı.
 


Mercedes-Benz Fashion Week Berlin ilkbahar/Yaz 2016 kapsamında gerçekleşen Emre Erdemoğlu defilesi Berlin’de iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalarının katılımıyla gerçekleşti. 


Ayrıca benimde içinde bulunduğum yaklaşık 20 kişilik bir grup, Emre'nin yeni koleksiyonunu incelemek ve kaleme almak için ordaydık. 
 

Ünlü tasarımcı Emre Erdemoğlu yeni koleksiyonunu defile öncesi Titanic Otel Berlin’de basın camiasına özel bir davet ile tanıttı. 

Ulusal ve uluslararası birçok yarışmada ödül sahibi olan başarılı tasarımcı Emre Erdemoğlu’nun 2016 İlkbahar/YazKoleksiyonu’nda ağırlıklı olarak sezonun trendleri arasında yer alan print baskılı teknolojik kumaşlar, file ceketler ve deri detaylar ön plana çıkıyor. 

Parça boya şort takımlarderi ceketler ve print detaylı çorapların dikkat çektiği koleksiyon 120 parçadan oluşuyor.

Vogue Italy ve Deri Tanıtım Grubu işbirliğinde gerçekleşen önemli bir projeye de imza atan ve aynı proje kapsamında Ocak ayında İtalya'da koleksiyon lansmanını gerçekleştiren başarılı tasarımcının muhteşem defilesini Mabel Matiz,Gökhan Türkmen, Merve büyüksaraç, Duygu Şenyürek gibi ünlü isimlerin yanısıra büyük bir davetli kitlesi izledi.


Ünlü top model Tülin Şahin, Emre Erdemoğlu’nun defilesinde baş manken olarak defilenin kapanışını yaptı. 
Defile öncesi backstage'de All dergisinin genel yayın yönetmeni Pınar Çelikel ve ben Emre'yi ziyaret ederek başarılar diledik.
Koreografisini Öner Evez'in üstlendiği defilenin müzikleri Oben Budak imzası taşıdı. Koleksiyon ayakkabılarını PUMA ile çalışan başarılı modacı davetlilerden tam not aldı.


Harika geçen bir defile sonrası Berlin'de ekstra bir gün daha kalarak  şehri keşfedebilğimiz kadar gezdik ve sosyalleştik.Titanic Deluxe Berlin ve Pegasus Hava yollarına göstermiş oldukları kusursuz ilgi ve servis için tekrar teşekkür ederiz.  


 

0 yorum:

Post a Comment