Tuesday, September 29, 2015

HARDROCK CAFE'NİN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ PINKTOBER'A BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Hard Rock Cafe 'ın tüm dünya'da 16 yıldır ekim ayında "pinktober" adı altında düzenlediği "Meme Kanserine" dikkat çekmek adına organize ettiği sosyal sorumluluk projesi, ülkemizde ilk defa hayata geçirildi. 


Organizasyonun destekçisi ve yüzü olan oyuncu Belçim Bilgin Erdoğan'ın  evinde gerçekleşen davet,  oldukça samimi ve bilgilendirici geçti.

Havanın güzel oluşu, farkındalık yaratmak için bir araya gelen pozitif insanlar ve Hard Rock Cafe çalışanlarının lezzetli ikramları ile harika bir davet gerçekleşti. 


Daha önce proğramına konuk olduğum ve  sevdiğim değerli tv programcısı Oylum Talu ile de orda karşılaşmamız oldukça hoş oldu. Her zaman ki gibi, şık ve  zarifti kendisi. 


Bir çok ünlü ve cemiyet hayatından kadınımızın katıldığı davete, basınında ilgisi yüksekti. 

Bu tarz sosyal sorumluluk projelerine destek verip, kadınlarımıza el uzatan, kurum ve kişileri tek tek kutluyorum. 

Belçim hanım'ın konukları arasında öyle biri vardı ki, içeri girdiği andan itibaren tüm davetliler ve basın onunla ilgilendi.

Kimmiş bu kişi diye mırıldandığınızı duyar gibiyim!!!  Tüm Türkiye'nin severek takip ettiği oyuncu Meryem Uzerli tabi ki... Yeni projesi öncesi ortalıklarda ve basında pek görünmeyen Uzerli, belli ki bu tarz sosyal sorumluluk konularında duyarlı ve Erdoğan ailesinin yakın arkadaşı. 

Kendisi ile kısa bir sohbet edip, o tatlı kahkahalarını yakından duymak oldukça hoşuma gitti. Meryem için söylebileceğim tek şey güzelliğinin yanı sıra çok az insanda bulunan, uluslararası bir star aurası var.

BKM, Hard Rock Cafe ve Belçim Bilgin Erdoğan'ı tekrar tebrik ediyorum. 

Vesta Event'in sevimli patroniçeleri, Gözde Usta  ve Selin Çetinkaya ile çektirdiğim bu fotoğrafla sizlere veda ediyorum. 

Sevgiyle kalın...

0 yorum:

Post a Comment