Tuesday, June 30, 2015

STYLISH COUPLE

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte hepimizin kıyafet tercihlerinin çok daha rahat ve renkli parçalardan yana olduğu bir gerçek.


Kış aylarında ise daha gösterişli ve güçlü parçalar seçiyoruz. Örneğin; bir kaban tüm kombinasyonunuzun havasını çok farklı bir boyuta taşıyabilir. Artı Pahalı mücevher veya aksesuarlarınızın ışıltısı ile kombinasyonunuzu kolayca desteklenebilirsiniz.Kışın aylarında zirvede tutuğunuz şıklığınızı ve özeni, yaz aylarında katılacağınız davet ve organizasyonlarda da korumak gerekiyor diye düşünüyorum.Özellikle tatilleriniz sırasında Alaçatı, Bodrum, Antalya veya yurtdışında olduğunuzu düşünelim, eşiniz veya partnerinizle katılacağınız sosyal ortamlarda uyumlu giyinmeye özen göstermeniz, tatilinizden sonra elinize şık ve  renkli fotoğraf kareleri olarak geri dönecektir.


Bu anlamda size örnek olması açısından, güzel arkadaşım Duygu Şenyürek ile Çukurcuma Corinne Otel'de keyifli bir moda çekimi gerçekleştirdik. 

Benim kombinasyonumun tüm parçaları Ünlü Türk tasarımcı Emre Erdemoğlu imzası taşıyor. Gözlük markam ise Persol.  Duygu Şenyürek'in kıyafet detayları için kendi blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Çekimimizi gerçekleştiren fotoğraf sanatçısı Mehmet Erol'a çok teşekkür ediyoruz. 


Unutmadan Çukurcuma'da bulunan  ve şehrin en iyi butik otellerinden biri olan Corinne Otel'in yönetim ekibine de teşekkür eder, yolunuz düşerse restoran ve sanat galerilerine muhakkak uğramanızı öneririm. 


En kısa zamanda yeni post'lar paylaşacağım takipte kalın...

0 yorum:

Post a Comment