Friday, February 5, 2016

SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL PROJEM "DANCE WITH MANNEQUINS"

Uzun yıllardır kariyerime farklı firmaların çatısı altında görsel sunum ve vitrin tasarımı ile devam ediyorum. Branşıma yönelik özel bir çalışma ile yıllar içerisinde biriken deneyimlerimi güzel bir projeyle hayata geçirmek istedim. 


Moda markaları için yaptığımız tasarımlar, dikkat çekici ve  genel olarak ticari kaygıyı destekleyici alt yapılar doğrultusunda hazırlanılıyor. 

Bu duygudan uzaklaşıp daha özgün ve kreatif bir proje olması için GaleriBu'da "Sevgililer Günü" öncesi bir sergi yapmaya karar verdim. 

Sonra dedim ki sektörde onlarca dostum ve arkadaşım var, onlarda bu işi aşkla yapıyor. O zaman onlarıda bu aşk dolu projeye dahil edeyim ki aşk'ı farklı bakış açılarıyla sunan çalışmalar görsün sanat severler.  


Görsel Sunum Tasarımcıları, Belkıs İsenç, Burcu Cansız, Erdal Güvenç&İskender Genç, Kılıç Arslan, Ömer Sincer, Umut Yalım, ve ben Sevgililer Günü için Dance with Mannequins adlı projem için bir araya geldik. 

Ümit Temurçin’in yani benim kreatif direktörlüğünü yaptığı Sevgililer Günü’ne özel projede, görsel sunum ve vitrin tasarımının sanatsal yaklaşımlarla yorumlandığı 7 farklı tasarım sergilenecek. Aşk’ın farklı bakış açılarıyla oluşacak yansımalarına tanıklık edeceğiniz sergiye Umut Yalım ev sahipliği yapıyor.


Fotoğraf sanatçısı Ufuk Altunkaş ise sergide yer alan tasarımcıları, tek tek fotoğrafladı ve  farklı bir çalışma ile mini bir sergi hazırlığı içerisinde. Bizde fotoğrafları görmek için sabırsızlanıyoruz.Tekrar ana konuya dönecek olursam;

Galeribu sanat galerisinde, 10 Şubat Çarşamba günü, saat 19:30’da kokteyl ile açılacak sergide sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Sergimiz 14 Şubat pazar akşamına kadar herkese açık olacaktır.


Saygılarımızla,

 

Program

Tarih: 10 Şubat 2016, Çarşamba

YerGaleribu (Serdar-ı Ekrem Sok. No:11 Beyoğlu, İstanbul)

Saat: 19:30

 

0 yorum:

Post a Comment