Monday, February 2, 2015

''FASHION FETISH VOL.2 ''STYLING & MODA TASARIM PROJEMİN VİDEOSU YAYINDA

Yılın ilk Sıradışı  Moda Partisi!
Gece hayatının yeni parti markası Alla Tuna ile ortak tasarladığım sıra dışı moda partimize gelen davetlilerimiz, The Hall İstanbul’da çılgınca eğlendi.Ümit Temurçin yani ben :-))  gecenin temasına ilham veren "Fashion Fetish Vol.2" styling ve moda tasarım defilem ile konuklara farklı bir deneyim yaşatmaya çalıştım!

İZLEMEK İÇİN;
Burdan sonrasını basın danışmanlarımız hazırladı :-))
Event'in içeriği ve gecenin kahramanları ile ilgili tüm detaylar aşağıda yer aldığı gibidir. 
"Styling" üzerine özel çalışmaları ile bu alanda kendi defilelerini daha önce farklı temalarla gerçekleştirmiş olan Ümit Temurçin, genç tasarımcılara da fırsat vermek adına fetiş tasarım yarışması düzenledi. Yarışmaya katılan tüm tasarımlar, Amerikalı model Lay Ford ve  2013 Miss Turkey Finalisti Meltem Keklik’in de aralarında bulunduğu modeller tarafından sunuldu. Vogue İtalya başta olmak üzere birçok uluslararası dergide fotoğrafları yayınlanan moda fotoğrafçısı Andreas Stavrinides, ünlü top model Tuğba Özay, tasarımcı Cihan Nacar, model ve oyuncu Mert Tuğberk Bora ve stilist Ümit Temurçin’den oluşan jürinin belirlediği en başarılı tasarımın sahibi Koral Sagular’a profesyonel bir dikiş makinası hediye edildi.


Genç tasarımcılara profesyonel bir ortamda kendilerini tanıtma imkânı da sunan Ümit Temurçin, yeni projelerinde yine gençlere yeni kapılar açma motivasyonunda olduğunu belirtti.

 Defilede, başarılı tasarımları ile yer alan diğer genç tasarımcıların isimlerini de sizlerle paylaşmak isterim; 

Nisan Altuğ
Gülşah Çiftci 
Mahmut Danışan 
Buket Akcer 
 
Bir birinden kreatif olan fetiş tasarımlar yapılan styling dokunuşlarından sonra ünlü Saç stil uzmanı Ünsal Muslu'nun ekibine emanet edildi. 


Defile makyajını ise 65 yıllık sektör deneyimi olan  Kryolan markasının Türkiye ekibi gerçekleştirdi. Fashion Fetish Vol 2 partisine gelen konuklar, fütüristik makyaj ve kostümü ile dikkat çeken performans sanatçısı Dharma Rama tarafından karşılandı. Kitschcraft'ın söz yazarı ve vokalisti Joel Knox ve Türkiye’nin yurtdışında en çok sahne alan kadın DJ’i Beyza gecenin “future fetish” konseptine uygun olarak çaldıkları müzik ile konukları uzun saatler boyunca dans ettirdiler. Soprano Gonca Gürses van Herpen, geceye özel hazırladığı canlı vokal performansları konuklardan yoğun alkış aldı.  Moda, sinema ve kültür çevrelerinin yoğun ilgi gösterdiği gecede yüksek kalitede müzik performansları dikkat çekti.İstanbul'un genç ve dinamik moda çevrelerini Fashion Fetish Vol.2 partisinde bu fütüristik tema ile bir araya getiren Alla Tuna ekibi, yeni konsept partiler ile İstanbul gece hayatını renklendirmeye devam edeceklerinin müjdesini verdi.  

Event'in resmi fotoğraf ve video ekibi, Abdurrahman Erduran önderliğinde Faytone ajans tarafından kaydedildi.  Yukarıda izlediğiniz başarılı video'nun kurgu ve çekimlerini de yine bu değerli ekip hazırladı. Projede emeği geçen önemli isimlerden biri ise backstage ve hazırlık aşamalarında sağ kolum olan Ceyda Yalçınkaya'dır. Biz yeni projeler üzerinde çalışmaya başladık bile... Hey siz kaçıranlar bir sonraki sefere hepinizi bekliyoruz. 


0 yorum:

Post a Comment